Olta i përmend Efit videon HOT, “tërbohet” Arbana: E turpshme!

Spektakli i sotëm i reality show “Big Brother Vip Albania” ka nisur me debate dhe tensione, me moderatoren Arbana Osmani që ka kritikuar banorët për ofendimet e ulëta që i bëjnë njëri-tjetrit.

Sakaq, Arbana u ndal te debatet Efi-Olta, ku kjo e fundit ka kërcënuar Efin, duke i përmenduar videot hot.
Në lidhje me këtë Arbana i tha Oltës se kërcënimet e saj për jetën e banorëve jashtë lojës janë të turpshme dhe se diçka e tillë është e papranueshme nga produksioni.

Që prej ditës së djeshme, loja e Olta Gixharit në “Big Brother VIP” është kthyer në një betejë kërcënimesh ku aktorja pretendon se ka një arsenal materialesh për të nxjerë për vajzat e shtëpisë, Kiarën dhe Efin, e cila sëfundmi është sulmuar me publikimin e një videoje hot. Olta Gixhari në lojë?

Kërcënimet për Kiarën janë të qarta, ajo e ka me gruan e Luizit, siç edhe i drejtohet dhe jo drejpëdrejtë me moderatoren.

Po me Efin? Çfarë di aktorja Olta Gixhari për Efin e cila ka vetëm 2 vite si personazh publik?

“Edhe asaj tjetrës Efit i kam gjëra, që ajo nuk e ka idenë që unë i di. Atë po të dua, me një fjali e nxjerr jashtë”, ishte kërcënimi i hapur i Oltës i cili me gjasa i referohet një video +18 të ish konkurrentes të Përputhen e cila po qarkullon në WhatsApp.

Bëhet fjalë për një video +18 të cilën Efi e ka regjistruar vetë dhe ja ka nisur dikujt, që pabesisht e ka publikuar.
Gjithsesi loja e “Big Brother” nuk ndërtohet mbi informacionet që banorët mund të kenë për njëri-tjetrin dhe Efi e ka vërtetuar se nuk bie preh e manipulimeve apo kërcënimeve të Olta Gixharit./albeu.com/


Shtuar 31.01.2023 21:41

Tags: ,