Tayna “fëlliq” Kejvinën, publikon videon ku modelja shfrenon fjalorin (VIDEO)

Tashmë miqësia e ngushtë me Kejvinës dhe Taynës është e njohur për të gjithë.

Përveç komenteve me superlativa për njëra-tjetrën vajzat i kemi parë shpëshherë në shoqërinë e njëta-tjetrës.

Edhe së fundmi vajzat janë bashkë në Neë York.

Por Tayna ka publikuar një video në InstaStory ku pyet se ushqimi më i mirë është ai kosovar apo shqiptar, e ndërkoh Kejvina krejt papritur ja plas: Ua q*a robt.

Gjithsesi reperia ka venodsur ta publikoi videon./albeu.com


Shtuar 27.01.2020 11:19