Nga takimi i parë te dasma, Rina dhe Sin Boy tregojnë gjithçka nga divani i shtëpisë (VIDEO)

Rina Balaj dhe i dashuri i saj Sin Boy flasin për lidhjen e tyre
për emisionin ‘Mirage Festiv’.

Reperja Rina Balaj kishte vendosur të pauzonte për pak kohë dhe më pas u rikthye fuqishëm në të gjitha aspektet.

Përpos punës për projekte të reja muzikore, ajo u rikthye me një surprizë tjetër e që është lidhja e dashurisë me reperin shqiptar të suksesshëm në Greqi, Sin Boy.

Se si u njohën, cilat janë planet e tyre, dhe shumë detaje të tjera lidhur me dyshen më të komentuar të estrdadës i gjeni në videon e bashkangjitur.


Shtuar 2.01.2020 08:57