“U rikthye diktatura…!” Vjen reagimi i parë pas arrestimeve nga SPAK

Deputeti demokrat, Edi Paloka, reagoi i pari nga PD e Berishës, pas lajmit për arrestimin e Jamarbër Malltezit dhe masën e sigurisë “detyrim paraqitje” për Sali Berishën.

“Prokuroret e diktaturës për të rikthyer diktaturën” shkruan Paloka.

Ai i referohet faktit se një prej prokurorëve që urdhëroi për arrestimin e Malltezit dhe masën e sigurisë për Berishën, është Arben Kraja.

 


Shtuar 21.10.2023 21:07