ZYRTARE/ Interi transferon Aleksandër Kolarov

Skuadra e Inter pak minuta më parë ka zyrtarizuar transferimin e mbrojtësit serb, Aleksander Kolarov.

Ai është transferuar nga ekipi i Romës tek Interi.

35 vjeçari do të jetë nën urdhrat e Antonio Contes sezonin e ardhshëm.

Ky është klubi i tretë në Seria A që do të luaj serbi. Në të kaluarën ka luajtur për Romën dhe Lazion.


Shtuar 8.09.2020 14:05