Xhaka nuk zë mend, acarohet me shokun e skuadrës

Granit Xhaka përsëri nuk i ka përmbajtur nervat.

Mesfushori shqiptar këtë herë nuk acarohet me tifozët por me shokun e skuadrës te Arsenali, Rob Holding.

Për të mos u degraduar me keq situata, lojtarët e Arsenal janë futur në mes duke neutralizuar sherrin mes Xhakës dhe Holding.

Incidenti i dy lojtarëve ka ndodhur në sfidën mes Arsenalit dhe Leeds e vlefshme për FA Cup.


Shtuar 7.01.2020 07:18