Tifozi i Liverpoolit thith kokainë mbi kapelen e policit

Tifozët e Liverpoolit mezi e kanë pritur titullin pas 30 vitesh.

Por ata janë dehur nga suksesi i skuadrës së tyre aq sa festa vijon dhe sot.

Policia ka arrestuar 15 persona pasi turma e njerëzve ishte e dhunshme.

Madje, në disa pamje shihen ku disa tifozë grushtojnë policët, por një video tjetër ishte shokuese teksa një tifoz i ri i Liverpoolit thith kokainë. /albeu.com/


Shtuar 29.06.2020 16:45