Tepër i stresuar dhe i inatosur, shikoni si e godet topin te reklamat Messi (VIDEO)

Lionel Messi është rikthyer në stërvitje em Barcelonën.

Ai sot ka stërvitur vetëm pasi që ende nuk e ka bërë testin e dytë për koronavirus, teksa mediat në Spanjë kanë siguruar videon nga stërvitja e Lionel Messit.

Ai shihet i nervozuar dhe e godet topin i zemëruar në drejtim të reklamave. /albeu.com/


Shtuar 7.09.2020 18:35