“Sport” me lajm bombastik: Lautaro ka arritur marrëveshje me Barçën, kontratë 5-vjeçare

Lautaro Martinez shtë një ndër emrat kryesor që po përflitet për tu transferua te Barcelona.

E përditshmja katalanse “Sport”, ka publikuar ditën e sotme një lajm bombastik duke raportuar se është arritur marrëveshja mes Barcelonës dhe Lautaros.

Sulmuesi do të firmos kontratë 5-vjeçare dhe do të përfitojë 12 milionë euro për sezon. Praktikisht, 111 milionë euro do të derdhen në arkat e Interit dhe bonuse të përfshira në rast arritjesh sportive, paraqitjesh dhe golash.


Shtuar 2.06.2020 12:45