Nënë për herë të dytë, këngëtarja shqiptare: U bekuam me ardhjen tënde (FOTO LAJM)

Duke publikuar fotot e bukura me barkun e rrumbullakosur, dia muaj më parë, këngëtarja shqiptare RyvaKajtazi dhe lajmin se është në pritje të ëmbël.

Ryva ka sjellë në jetë një djalë dhe lajmin e ka dhënë vetë ajo me një foto të postuar në Instagram ku shfaqet dora e vogëlushit.

“Më datë 01.06.20, ne u bekuam me ardhjen tënde”, shkruan Ryva.

Këngëtarja dhe bashkëshorti i saj janë gjithashtu prindër të një vajze, e cila erdhi në jetë në prill të vitit 2017.

Lajmin e bukur të pritjes së ëmbël Ryva e dha pak muaj më parë duke publikuar edhe foto me barkun e rrumbullakosur.


Shtuar 2.06.2020 12:46