Ronaldo mbajti fjalim pas humbjes kundër Lyon, zbulohen reagimet e Sarrit

Cristiano Ronaldo ka mbajtur një fjalim për shokët e skuadrës pas humbjes kundër Olympique Lyon.

Pas ndeshjes Cristiano Ronaldo ka mbajtur një fjalim për shokët e skuadrës, për t’i motivuar ata.

“La Repubblica” shkruan se gjatë fjalimit të Ronaldos Sarri vetëm dëgjoi dhe u pajtua me fjalët e portugezit.

Ronaldo me shokët do të synojnë përmbysjen për të kaluar në fazën tjetër të Ligës së Kampioneve.


Shtuar 27.02.2020 22:19