Nuk përmbahet Juve, Dybala dyfishon shifrat (VIDEO)

Juventus ka shënuar dhe golin e dytë përballë Udineses në Kupën e Italisë.

Pas golit të shënuar të Higuain është Dybala ai që ka dyfishuar shifrat me anë të një 11 metërshi të shëndërruar në gol.


Shtuar 15.01.2020 20:17