“Do t’ju q* racën, o ku*vë”, del video e dytë e rrahjes së Trejsi Sejdinit, sherri degjeneron në kapje flokësh (VIDEO)

Pamjet që po shikoni tregojnë një sherr me një fjalot rruge që ka ndodhur mes modeles Trejsi Sejdini dhe dy vajzave të tjera. Videoja është publikuar nga redaksia e “Joq” dhe tashmë mund të shikoni me zë dhe me figurë sherrin e ndodhur në mes të rrugës, për të cilin vetë Sejdini u shpreh se nuk kishte ndodhur asnjëherë.

Videot janë dërguar nga një qytetar i cili tregon se ngjarja ka ndodhur pranë shkollës “Vasil Shanto” dhe në sfond shihen vajzat që kapen nga flokët dhe shahen me një fjalor rruge. Të pranishëm janë edhe dy djem që ndërhyjne, por të sharat nuk kanë fund. Ai që ka dërguar videon shton se vajzat janë zënë për një parukieri.

“O çun, o çun…o goca të lutem o goce,”- dëgjohet të thotë një djalë.

“Gjuj mi gjuj pi**ropshit!”- thotë një gocë tjetër.

“Të ra shishja kokës o kur*ë. të la shoqja vetëm. Edhe do të vij të Prita dhe do ta q* Pritën te pi*i mamit. Majeni mend, do ju q* rracën,”- thotë një tjetër.


Shtuar 15.01.2020 20:25