Messi mbahet me “hatër”, nuk lejohen ndërhyrje të rrezikshme ndaj tij në stërvitje

Mbrojtësi në largim, Jean-Clair Todibo ka zbuluar se futbollistët e Barcelonës duhet të kenë kujdes gjatë stërvitjeve që të mos e lëndojnë Messin.

Mbrojtësi i cili do të transferohet te Schalke në formë huazimi ka treguar se futbollistët kujdesën të mos e lëndojnë argjentinasin.

“Kam mësuar shumë nga Messi dhe madje kam ndërhyrë në të disa herë, por kam qenë i kujdesshëm që të mos e lëndoj”, u deklarua futbollisti.

Messi për Barcelonën është mjaftë i vlefshëm dhe pas lëndimit të Suarezit, nëse lëndohet edhe Messi do të ishte një humbje e madhe për Barcelonën./


Shtuar 24.01.2020 07:31