Klopp me dhimbje koke, Mane dëmtohet dhe largohet nga fusha (VIDEO)

Liverpooli po fiton 0-1 në transfertë ndaj Ëolves por për Klopp nuk vijnë aspak lajme të mira.

Mane është dëmtuar në këtë takim dhe është zëvendësuar më pas nga Minamino, shkruan Albeu.com.

Klopp kështu bëhet me dhimbje koke, megjithatë ende nuk dihet se sa do të mungojë senegealezi i cili është lojtari kryesor i The Reds dhe titullar i padiskutushëm. /albeu.com.


Shtuar 23.01.2020 21:15