Fansi e ngacmon, Eva Murati i kthehet keq (FOTO LAJM)

Me një karrierë si aktore, modele dhe prezantuese, Eva Murati është një nga femrat më të bukura të ekranit në Shqipëri.

Bukuroshja regjistron një numër të madh fansash në “Instagram”, ku është edhe shumë aktive me ndjekësit e saj.

Shpesh herë Eva Murati poston foto të ndryshme, ku tërheq vëmendjen e të gjithëve, kjo edhe për shkak të formave perfekte që ajo ka.

Një episod tepër i pakëndshëm ka ndodhur me një nga ndjekësit e saj së fundmi, i cili është munduar të tërheqë vëmendjen me komentin e tij qesharak.
eva murati

Në një foto të postuar nga Eva ku shihet ajo me veshje të ndryshme, duke bërë edhe një krahasim mes rrjeteve sociale.

Një fans e ka ngacmuar bukuroshen duke e provokuar me komentin: “ Duhet të më falënderosh për foton në Tinder, pasi isha pa gjumë atë ditë kur e shkrepa”.

Nuk ka munguar edhe reagimi i bukuroshes, e cila është përgjigjur ashpër: “Sa vjeç je që bën këtë humor kanceroz?”.


Shtuar 24.01.2020 19:35