Del Piero i tronditur: Nuk kam fjalë, Bryant shembull për mua

Legjenda e Juventusit dhe e kombëtares së Italisë, Alex Del Piero ka reaguar pas lajmit për vdekjen e Kobe Bryant.

“Jam i shokuar, e gjitha bota sportive ndihet kështu. Isha takuar pak kohë më parë me Kobe. Është e vështirë të gjesh fjalë kur largohen persona të këtij kalibri. Kobe ishte shumë i përkushtuar në aspektin social, ishte një shembull për mua, me të vërtetë një lajm trishtues”, thekson Del Piero


Shtuar 27.01.2020 14:55