Barcelona përmbys rezultatin ndaj Espanyol (VIDEO)

Pas pjesës së parë e cila përfundoi me rezultat surprizë, e dyta ka nisur ndryshe.

Barcelona ka arritur të shënojë 2 gola për 10 minuta duke përmbysur rezultatin.

Fillimisht barazoi rezultatin në minutë ne 50′ dhe në të 59′ i sapofutur në lojë Vidal shënon të dytin. /albeu.com/


Shtuar 4.01.2020 21:20