Sot bën namin, dalin për herë të parë fotot e papublikuara të Georgina Rodriguez gjatë adoleshencës (FOTO LAJM)

Jeta e Georgina Rodriguez ka patur gjithmonë interes të lart ëpër publikun në mbarë botën. Si një vajzë e thjeshtë, shitëse butike dhe kamariere në gruan e një prej futbollistëve më me emër në botë çdo detaj nga jeta e saj private përbën lajm. Së fundmi, disa foto nga adoleshenca e saj janë publikuar në rrjet dhe po bëjnë namin kudo.

Fotot janë shkrepur vite më parë, kur Georgina ishte një njeri mjaft i thjeshtë dhe ende nuk ishte njohur me Cristiano Ronaldon.

Në fakt, ndryshime ka në pamjen dhe trupin e saj, ku Georgina ka qenë më e hollë dhe më fëminore në fytyrë.

 

Georgina Rodriguez, e cila përpos pasurisë së partnerit të saj, vitet e fundit falë “titullit” gruaja e futbollistit më të njohur në botë, ka bërë që të njihet kudo duke rritur edhe fitimet e saj.

Ndonëse përpiqet që ndihmojë të gjithë, kur bëhet fjalë për familjen e saj Gio nuk është kaq dorëshuar.

Teksa e motra e saj po vuan nga probleme financiare, ajo nuk i është përgjigjur thirrjes së saj për ndihmë. Në një intervistë së fundmi, Patricia, motra e modeles rrëfeu se marrëdhënia e saj me Georginën nuk është aspak e mirë.

“Unë jam e thyer dhe motra ime nuk më ndihmon”, tha Patricia për emisionin televiziv “Socialite”. “Ajo që më dhemb më shumë janë fëmijët e mi, jo unë, në fund të fundit një copë bukë mund të ha, por fëmijët e mi që janë nipat e saj… Ndonjëherë kam mjaft për të ngrënë, ndonjëherë jo. Ndonjëherë kam mjaftueshëm për të paguar qiranë, ndonjëherë jo. Si motër nuk e pres gjithë këtë”, shtoi ajo me tej.

Patricia nuk ka hezituar t’i dërgojë edhe mesazhe të dëshpëruara motrës dhe kunatit të saj, Ronaldos.

“Georgina, kam nevojë për ndihmë, ti je motra ime”, i ka shkruar ajo.