Zyrtarët e VV dhe LDK shkojnë në Kuvend për nënshkrimin e marrëveshjes

Zyrtarë të Lëvizjes Vetëvendosje dhe Lidhjes Demokratike të Kosovës sot janë parë dukë hyrë në Kuvendin e Kosovës.

Klan Kosova mëson se nga LDK ndodhet Vjosa Osmani, Lutfi Haziri dhe Kujtim Shala dhe Vlora Dumoshi.Ndërsa nga VV-ja është parë dukë hyrë deputetja Albulena Haxhiu.

Kujtojmë se sot është një ditë vendimtare për arritjen e koalicionit ndërmjet Lëvizjes Vetëvendosje dhe Lidhjes Demokratike të Kosovës.


Shtuar 2.02.2020 08:14