Të kuruara në detaj, kush janë politikanet më të bukura në Shqipëri (FOTO LAJM)

Në Shqipëri të gjithë janë hutuar nga Rama dhe tentativa e tij për të qenë më sharmanti.

Por për të zbutur disa axhendat e ngjeshura politike Albeu.com ka menduar t’ua sjellë politikën në anën e saj më të butë dhe të brishtë.

Në galeri do të gjeni disa nga politikanët më të bukura dhe që kurohen deri në cdo detaj. /albeu.com/


Shtuar 4.01.2020 16:01