Shqiptari humb jetën në Itali, makina e hedh disa metra më tutje

Një shqiptar ka gjetur vdekjen në Itali pas një aksidenti të rëndë.

Sipas mediave fqinje, aksidenti ka ndodhur pasditen e djeshme në Rimini dhe viktimë ka mbetur 63-vjeçari emri i te cilit nuk eshte i ditur.

Mediat italiane shkruajne se shqiptari ishte duke ecur në anë të rrugës, kur nje automjet e mori përpara dhe e hodhi disa meter me tej.

Policia ndaloi drejtuesin e mjetit dhe nisi hetimet per te zbardhur shkaqet e ketij aksidenti. /albeu.com/


Shtuar 16.01.2020 11:47