I dha fund jetës në moshën 25 vjeçare, detaje nga tragjedia në Korçë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në fshatin Desmirë në Lozhan të Korçës, ku një 25 vjeçar i ka dhënë fund jetës.

Viktima mësohet se është Edison Shemitraku. 25 vjeçari dyshohet se ka vrarë veten me armë zjarri.

Policia ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e ngjarjes.

Maliq/Informacion paraprak

Më datë 03.03.2020, rreth orës 09:30, jemi njoftuar se në fshatin Desmirë, Njësia Administrative Gorë, në afërsi të banesës së tij, dyshohet se ka vrarë veten me armë zjarri shtetasi E. Sh., 25 vjeç.

Grupi hetimor po kryen veprimet proceduriale dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.


Shtuar 3.03.2020 10:36