HOROSKOPI/ Cilat do të jenë shenjat më me fat nesër

DASHI

Të lindurit në shenjën e Dashit do të kenë Hënën dhe Marsin në shenjë gjatë ditës së enjte 25 qershor 2020. Marsi u jep të gjithëve një dëshirë të madhe për të bërë gjëra të çmendura. Kufiri për të gjithë këtë është paraja. Në fakt, në muajt qershor dhe korrik duhet të tregoheni të kujdesshëm nga një këndvështrim ekonomik. Kjo vlen edhe për ata që nuk kanë nevojë urgjente për para. Të gjitha bizneset dhe blerjet do të duhet të vlerësohen mirë. Shkurt, nevojitet kujdes. Kushdo që ka bërë një gabim në të kaluarën, tani mund ta korrigjojë atë. Tani dashuria nuk është aq e madhe, por brenda ditës së shtunë mund të ndryshojë diçka, prandaj bëhuni gati të përfitoni nga kjo.

DEMI (21 Prill – 20 maj)

Ata që kanë lindur nën shenjën e Demit duhet të reflektojnë mirë përpara se të thonë gjëra që mund të bëhen negative. Sipas Paolo Fox, ju jeni nervozë dhe kjo trazirë ka qenë e pranishme në qiell që nga e marta. Ju po përjetoni siklete të vogla, por duhet të shmangni lëshimin e këtyre tensioneve tek personi që doni. Këshillat janë të tregoheni të kujdesshëm. Në përgjithësi jeni shumë të zhytur në mendime dhe kur jeni në dashuri dhe nuk ndjeni më afrimin e duhur rrezikoni të hiqni dorë nga gjithçka. Ky është megjithatë një vit i rëndësishëm për çiftet që kanë dashur prej kohësh të martohen. Kushtojini vëmendje parave sepse do të ketë shpenzime për shtëpinë. Dikush ndoshta do të duhet të ndryshojë vendin e punës.

BINJAKET
Duhet të bëni gjithçka që është e mundur të enjten, duke shmangur shtyrjen e gjërave deri të Premten dhe të Shtunën. Pjesa e dytë e vitit do të jetë shumë interesante. Tani e juaja është një shenjë e mbrojtur nga yjet. Muajt ​​e qershorit dhe korrikut mund të kalojnë pa ndryshime, ose ose mund të sjellin ndryshime rrënjësore.

GAFORRJA
Ju duhet të mendoni për Gushtin si muajin referencë, duke u çliruar nga një mosbesim. Venusi do të vijë në shenjën tuaj saktësisht në gusht. Jo gjithçka është e zgjidhur në një nivel sentimental, por gjërat sigurisht që janë më mirë për ata që kanë një histori në krizë dhe synojnë të bëjnë njohje të reja. Ju jeni më të interesuar për takime këto ditë.

LUANI
Të lindurit në shenjën e Luanit kanë ende Hënën në shenjën e tyre të enjten 25 qershor 2020. Ju ende po përjetoni momente trazirash të mëdha sipas Horoskopit të Paolo Fox. Ju ndoshta keni edhe një tundim të fortë në këtë fazë, për të larguar njerëzit që nuk ju përfaqësojnë dhe që nuk janë më në anën tuaj tani. Eshtë e qartë që të gjithë kemi një vështirësi. Sidoqoftë, Saturni vendos rregulla të reja. Mundohuni t’i kushtoni vëmendje anës ekonomike. Në dashuri do të ketë më shumë ndjenjë nga e diela. Në përgjithësi, megjithatë, nuk është e lehtë të shoqëroheni me njerëzit përreth jush, kështu që disa tensione të vogla do të jenë të mundshme këtë javë. Ekziston një problem i lidhur me punën.

VIRGJERESHA
Po vijnë tre ditë të rëndësishme për ata që kanë lindur nën shenjën e Virgjëreshës. Në përgjithësi, megjithatë, nëse nuk lëvizni personalisht, nuk do të merrni asgjë, por nëse doni të takoni ose synoni të zgjidhni një problem të vogël, yjet do të jenë në anën tuaj. Kur Jupiteri dhe Saturni janë interesante, kjo do të thotë që ju keni një forcë më të madhe përballë të gjitha problemeve që keni patur muajt e fundit. Edhe ata që kanë “shkuar në zero” mund të rindizen. Në dashuri, ata që janë vetëm në këtë fazë shikojnë përreth pa marrë ende një vendim. Në punë, ata që kanë biznesin e tyre mund të kalojnë një kohë të mirë. Sidoqoftë, dyshimet për çështjet financiare në lidhje me shtëpinë dhe familjen ende nuk mund të zgjidhen.

PESHORJA
Duhet të përgatiteni për një takim dhe një marrëdhënie që gjithashtu mund të jetohet në një mënyrë shumë të rëndësishme. Hëna do të jetë në shenjë të Dielën, kështu që emocionet do të jenë të rëndësishme. Jeta e punës është ende mjaft e vakët. Edhe studentët janë pak nën presion. Duhet pakëz guxim për të dashur, mos u frenoni.

AKREPI
Kanë shpërthyer polemika që nga e marta pasdite, kështu që ka patur edhe pak pakënaqësi si rezultat. Ju jeni shumë nervozë, por përpiquni të mos u lini hapësirë ​​atyre njerëzve që duan t’ju shohin vetëm të zemëruar. Eshtë me të vërtetë negative, në të vërtetë, t’u jepni anën tuaj armiqve. Nëse një histori është e mbyllur tani, harrojeni atë.

SHIGJETARI
Kjo është një ditë interesante për Shigjetarin. Të premten dhe të shtunën, megjithatë, situata do të ndryshojë dhe mund të ketë edhe disa kufizime. Nëse gjatë kësaj kohe keni të bëni me një person Akrep, mund të lindin disa mosmarrëveshje. Megjithatë, për ju, emocionet më të mira vijnë gjithmonë me njerëz nga Dashi ose Akrepi. Nga e diela do të ketë takime të rëndësishme. Nga data 28 qershor, Marsi do të jetë në një pozicion të mirë dhe do t’ju ndihmojë të hiqni qafe të vjetrën, duke i lënë vend të resë. Mundohuni të shmangni përplasjet në dashuri, çështjet praktike nuk duhet të jenë problem në marrëdhëniet romantike. Ata që duan të rindezin biznesin e tyre janë të favorizuar.

BRICJAPI
Në krahasim me fillimin e javës jeni më të qetë. Ditët e premte dhe e shtunë do të jenë më interesante për Bricjapin. Angazhohuni nëse ka një person që ju intereson dhe nëse doni të filloni një rrugë të re të jetës. Midis qershorit dhe korrikut do të ketë disa probleme që lidhen me çështje ekonomike. Pa këto bezdi do të ishit edhe më mirë. Burrat e shenjës kanë interesa të ndryshme dhe janë pak të pavendosur në dashuri. Por duhet të filloni të zgjidhni gjërat që nuk funksionojnë mirë, sepse në gusht gjithçka që nuk funksionon ashtu siç duhet, do të ketë nevojë të rishikohet. Në përgjithësi, megjithatë, është më mirë të mos jeni tepër selektivë, sepse përsosmëria është vërtet e vështirë për t’u gjetur.

UJORI
Ju jeni ende pak të tronditur. Nga e marta pasdite keni ndjenjën se diçka nuk është në rregull. Ndoshta ju duhet të përballeni me realitetin në një mënyrë tjetër, por nëse ajo që ju rrethon është larg nga dëshirat tuaja, atëherë duhet të bëni një shkëputje. Yjet janë të favorshëm dhe të fuqishëm sepse thonë se duhet të shikoni edhe nga dashuria.

PESHQIT
Eshtë normale që Peshqit të ndjehen të nervozuar dhe madje edhe pak melankolikë. Ju keni kaluar një fazë të çuditshme që nga fillimi i pranverës. Kjo gjendje e agjitacionit gjithashtu mund të përhapet tek ndjenjat. Të paktën deri të shtunën do të jeni ende jotolerantë dhe konfuzë. Mos u shqetësoni, sepse të rejat janë prapa qoshes. Nëse ndonjë gjë është marrë nga ju, ajo do t’ju kthehet shumë shpejt.


Shtuar 24.06.2020 21:52