Godet Kujtim Gjuzi: Angela Merkel është një hajdute! (FOTO LAJM)

Deputeti shqiptar Kujtim Gjuzi njihet për deklaratat e tij të pazakonta dhe që shkaktojnë shumë zhurme tek shqiptarët.

Ka qenë një postim i ish-kreut të Aleancës Kuqezi, Kreshnik Spahiut, për kancelaren gjermane Angela Merka që ka ndezur mjaft debat në rrjetin e tij social.

Një ndër to që ka komentuar në lidhje me kancelaren gjermane, është edhe deputeti Kujtim Gjuzi i cili e ka quajtur atë hajdute.

Gjuzi shkruan se Angela Merkel është një hajne e Europës dhe një shkatërruese e grabitëse e shqiptarve që ka sjellë lëndë të rrezikshme radioaktive.

“ANGELA MERKEL NJE HAJNE E EUROPES NJE SHKATERRUESE NJE GRABITESE E SHQIPTAREVE DUKE NA SJELLE NE SHQIPERI MBETJE TE REZIKESHME RADIOAKTIVE I NDERUAR MIK SPAHIU KJO ESHTE SOROSIANIA MERKEL.”- shkruan Gjuzi në koment.


Shtuar 27.04.2020 18:42