Breshëri armësh në Shkodër

Një ngjarje e rëndë është regjistruar ditën e sotme në Shkodër.

Wshtë qëlluar me breshëri në drejtim të një banese në Grudë.

Zjarri është hapur nga dy persona, ndërkohë që nuk dihet ende identiteti i tyre si dhe rrethanat e ngjarjes.

Deri më tani nuk raportohet për viktima.


Shtuar 8.01.2020 12:42