Dalin pamjet nga ngjarja e rëndë në Tiranë, plagoset një djalë dhe një vajzë (VIDEO)

Nga të shtënat me armë pranë shkollës “Niket Dardani” në Tiranë kanë mbetur dy persona të plagosur.

Bëhet fjalë për një vajzë dhe një djalë në rrethana ende të paqarta.

Në pamjet e siguruara nga abcnews.al shihet momenti kur vajza futet në makinë, ndërsa djali është i shtrirë në asfalt.


Shtuar 10.04.2020 10:08