Burri hedh në tokë gruan dhe vrapon, videoja gjatë tërmetit bën xhiron e rrjetit (VIDEO)

Një tërmet i fuqishëm ka goditur mbrëmjen e djeshme Shqipërinë duke shkaktuar panik të qytetarët të cilët kanë dalë nga shtëpitë.

Por një video që është filmuar nga kamerat e një supermarketi ka filmuar një moment sa epik aq edhe dramatik.

Dy personat po shikonin në frigoriferin e një supermarketi dhe sapo ndodh tërmeti, burri hedh në tokë gruan dhe largohet.

Aktualisht videoja ka bërë xhiron e rrjeteve sociale. /albeu.com/


Shtuar 29.01.2020 09:29