Wow! Look-u i fundit i Kejvinës në bikini del jashtë parashikimeve (FOTO LAJM)

Në bikini portokalli me flokët e krehura stil “Mrilyn Monroe”, Kejvina ka surprizuar fansat duke pozuar buzë pishinës.

Bukuroshja që shgquhet për format fizike nuk ka zhgënyer aspak edhe me daljen e fundit.

Fotoja e Kejvinës është pëlyqer dhe komplimentuar si nga ndjekësit edhe nga kolegët./albeu.com/


Shtuar 14.07.2020 09:27