Stresi dhe Keisi përfundimisht janë rikthyer bashkë

Pas fotos romantike që Stresi postoi ditën e lindjes së Keisit, gjëra të reja dolën në horizont. Dita e Shën Valentinit e bëri nostalgjike Keisin , e cila postoi këto foto në Instastory.

Me një foto romantike, Stresi uron Keisin për ditëlindje
“Kthim në një Shën Valentin të vërtetë!”- shkruante ajo poshtë fotos dhe bazuar në data, përkonte me periudhën e artë mes saj dhe reperit.

Pra, Stresi dhe Keisi janë zyrtarisht bashkë!

Prisni sepse ka akoma. Një tjetër detaj shumë i rëndësishëm që thotë me zë të lartë se ka një rikthim në ajër, ishte një tjetër Story e Keisit.

Pra, Stresi dhe Keisi janë zyrtarisht bashkë!

Ç’kërkonte ajo mes fustanesh nusërie?! Mbi të gjitha, ç’do të thotë kur shkruan: “Mendoj se e gjetëm të duhurin?!”


Shtuar 16.02.2020 22:54