Sot feston ditëlindjen, Genci i bën Enit urimin që çdo vajzë do donte

Sot, këngëtarja shumë e dashur Eni Koçi feston ditëlindjen.

Nuk kishte se si urimin më të bukur mos ta bënte partneri i saj, Genc Prelvukaj, i cili ka publikuar një foto në Instagram.

Genci nuk ka nguruar të shkruajë edhe disa fjalë tepër romantike, që çdo vajzë do t’i donte, duke theksuar se përpara saj çdo gjë është e varfër.

“Urime ditelindjen dashuria ime. Uroj te kesh jete te gjate dhe te lumtur. Ne cdo dite qe hapet para nesh, do te mundohem ta mbaj buzeqeshjen ne fytyren tende.

Une qe ta njoh miresine nuk gjej fjale per te pershkruar, sepse cdo fjale me duket e varfer.
Je njeri i mire, qe edhe mua me ben njeri me te mire. Te uroj te shkelqesh ne jete, sikurse yjet larte. Me shume ndjenje e dashuri une do te jem prane teje, ne dite me diell e stuhi.
Goten lart zemër. Gezuar”, shkruan këngëtari


Shtuar 5.07.2020 09:34