“Pse po të rriten të pasmet çdo ditë”, Tayna i kthehet ndjekësit (FOTO LAJM)

Tayna ka publikuar në Instagram disa foto nga klipi i saj që pritet të publikohet të dielën.

Tayna shihet me flokë në ngjyrë rozë, por të gjithë vëmendjen e kanë marrë linjat e saj trupore. Ajo ka ekspozuar të pasmet në super formë dhe një ndër ndjekësit e ka pyetur: “Pse po rriten të pasmet e tua çdo ditë e më shumë?”.

Kjo pyetje, ka nxitur edhe reperen të mos ngurojë të përgjigjet. Ajo ka komentuar disa emoji ushqimesh, duke treguar se ushqimi ka bërë që të shtojë në peshë.


Shtuar 9.07.2020 07:49