Printi i lopës, fiksimi më i ri dhe i çuditshëm i VIP-ave (FOTO LAJM)

Ok nëse doni të dini, cili print i rrobave apo thonjve është në modë po jua themi ne: printi i lopës!

Edhe pse duket si shaka në fakt të gjitha vajzat kanë nisur të bëjnë thonjtë me këtë model dhe madje edhe të vishen.

E para që e nisi këtë lojë ishte Ariana Grande dhe pas saj, i bëri thonjtë në të njëjtën formë edhe Kendall Jenner.

Gjithashtu edhe ikona e modës Victoria Beckam dhe Kylie jenner veshën rroba me printin e lopës. /albeu.com/


Shtuar 10.08.2020 09:37