Para dhe pas ndarjes, ish-bashkëshorti i Rudinës habit me veprimin e fundit (FOTO LAJM)

Edhe pas ndarjes Rudina dhe Aleksi kanë treguar gjihmonë marrëdhënien shumë të mirë që mbajnë me njëri-tjetrin.

Madje Aleksi ka qenë edhe pjesë e eventeve në të cilat ka qenë i pranishën edhe bashkëshorti i Rudinës, Mark Frroku.

Së fundmi, Aleksi ka ndarë një foto në “Instastory”, ku shihet një makinë e dëmtuar me anë të së cilës tregon si është kur je në një marrëdhënie dhe një makinë në gjendje të mirë me të cilën nënkupton si është kur je single, duke treguar kështu se nuk ka një tjetër partnere në krah


Shtuar 10.07.2020 07:21