Pa botoks dhe tërheqëse, këto janë moderatoret natyrale shqiptare (FOTO LAJM)

Që të dalësh në televizion nuk duhet vetëm të jesh orator, por edhe e bukur.

Shumica e modratove kanë i kanë lejuar vetes që të bëhen disi “kukulla plastike”. Por ka edhe nga ato moderatore të cilat janë pa botoks dhe mjaft mirë, të cilat Albeu.com i sjell më poshtë.

E fillojmë me gazetaren Ilva Tare.

Ilva shfaqet gjithmonë me një stil të thjeshtë dhe me flokë të shkurt e cila e bën të duket mjaft e hijshme. Duket se botokset për të s’kanë vend.

Listën duket se e ndjek gazetarja e Tvsh Blerta Tafani. Tafani duket mjaft simpatike ne cdo puntatë të emisionit të saj. Mesa duket dhe kjo gazetare ka preferuar të rrijë larg botoksit.

Moderatorja Arbana Osmani duket se 2020 e ka gjetur në formë të shkëlqyer. Ajo duket mjaft me stil në veshjet e saj këtë vit. Mesa duket edhe Arbana ka preferuar të mos tentojë tek botoksi.

Po ashtu edhe Fatma moderatore e emisionit “Thumb on”, duket mjaft simpatike dhe me stil në daljet e saj.

Gjithashtu vlen të shtohet në listë edhe Bieta Sulo, Aulona Musta Fatma Methasani, Juli Krisafi, Rudina Magjistari etj.

Si duket të gjitha këto vajzat kanë kuptuar që të qënit natyrale vlen më shumë. /albeu.com/


Shtuar 27.01.2020 14:45