Oriola Marashi pozon topless nga Ksamli, por ku është Grezda (FOTO LAJM)

Modelja e njohur, Oriola Marashi së fundmi ka publikuar disa foto ku shfaqet duke shijuar panoramën e bukuritë fantastike në ishullin Ksamil. Ajo ka provokuar me disa foto mjaft të zjarrta ku ka pozuar edhe topless.

Dhe ndonëse do të mendonit se fotot i ka realizuar partneri i saj futbollisti Eros Grezda, ky i fundit na ka treguar se nuk ndodhet pranë Oriolës. Eros ka publikuar një foto ku shfaqet në shtëpi, duke parë një ndeshje futbolli.

Nuk e dimë se kush e shoqëron Oriolën me pushime pasi edhe më herët u përfulën për një krisje mes tyre, por dyshja u fotografua sërish bashkë.


Shtuar 18.08.2020 09:50