Nuk ka gjë që e ndal Morenën, sfidon temperatuar dhe pozon me bikini në dëborë (FOTO LAJM)

Morena Taraku di të guxojë. Këngëtaren e kemi parë gjithmonë të publikoj foto provokuese dhe kjo ndodh edhe gjatë dimrit.

Pas fotove të nxehta me bikini nga Tajlandë, këngëtarja ka shkuar në të ftohtin e dëborës ku ka pozuar me bikini.

Format e M


Shtuar 5.02.2020 09:19