Nuk do ta besoni, sa vite mbush sot Armina Mevlani (FOTO LAJM)

Ajo është një ndër bloggeret më të komentuara dhe të dashuram dhe sot në shtëpinë e saj ka festë!

Dhe po, është festa e ditëlindjes së saj. Blogerja Armina Mevlani feston sot ditëlindjen, por nuk ka ndarë asnjë postim për të rikujtuar ndjekësit e saj në Instagram.

Pavarësisht kësaj, fansat e bukuroshes nuk kanë harruar se sot për të është një ditë speciale dhe sigurisht që komentet e mesazhet e urimit nuk kanë munguar.

Armina ka lindur më 6 qershor të vitit 1991 dhe sot mbush 29 vjeç!

Ende nuk e dimë ç’dhuratë i ka bërë Shkëlzeni, megjithatë po presim me padurim të shohim foto nga festa.


Shtuar 6.06.2020 15:56