Kylie na vjen keq, por Era Istrefi e ka mbajtur e para këtë veshje (FOTO LAJM)

Kylie Jenner njihet gjerësisht si e reja më e pasur në botë dhe një ndër influenceset më të mëdha në rrjet.

Instagrami i 22 vjeçares numëron 165 milion ndjekës të cilët frymëzohen çdo ditë nga Kylie, shkruan Albeu.com.

Por as vajzat shqipatre nuk mbeten pas përsa i përket stilit të veshjes, e madje Era Istrefi ja ka kaluar Kyliet në këtë aspekt.

Kylie ka publikuar vetëm dy ditë më parë foto ku mbante veshur një kostum ngjyrë bezhë të cilin e kishte “matchy” me vajzën e saj.

Por ky kostum nuk është i pa njohur pasi kohë më parë ja kemi parë Era Istrefit të njëjtat streçe të “Marine Serre” të cilat kushtojnë 370 euro.

Dhe nuk mund të zgjedhim se kujt i rri më bukur./albeu.com/


Shtuar 9.03.2020 11:34