Kaq deshën! Pasi konfirmuan lidhjen Dafina dhe Dj Geek shprehin dashurinë në publik (FOTO LAJM)

Lajmin për lidhjen e shumëpërfolur me DJ Geek e konfirmoi Dafina pak ditë më parë dhe tani nuk mungojnë postimet romantike në publik.

Pas një fotoje të publikuar nga Dafina, Dj i ka shprehur dashurinë.

“Të dua”, shkruan ai.

“Të dua më shumë”, i kthen Dafina.


Shtuar 3.01.2020 07:35