Covid-19 i mori mikun më të mirë, stilisti përlot me mesazhin e tij (VIDEO)

Geoffrey Mac ka ndarë një lajm shumë të hidhur me ndjekësit e tij në Instagram.

Fituesi i ‘Project RunaWway’ ka treguar se miku i tij i ngushtë është ndarë nga jeta, si pasojë e Covid-19.

Përmes një postimi në Instagram, Geoffrey ka këshilluar të gjithë të tregohen më të kujdsesshëm dhe t’a marrin më seriozisht gjithçka po ndodh në botë.

Mes lotësh, Geoffrey u bën ndjekësve të tij këtë thirrje:

Përshendetje, jam Geoffrey Mac. Sot humba mikun tim më të mirë Nashom Wooden, për shkak të koronavirusit. Dua thjesht të sigurohem që të gjithë ju të kujdeseni për shëndetin tuaj dhe për njëri-tjetrin sepse ky virus është real. Më vjen jashtë mase keq.
Ndërkaq në një tjetër postim, Geoffrey është shprehur: Ruani distancat dhe ruani veten. Do ia dalim, do jemi mirë


Shtuar 24.03.2020 07:45