E zhveshur pas perdes, modelja amerikane pozon “frikshëm” nga karantina (FOTO LAJM)

Teksa të gjithë qëndrojnë të izoluar në shtëpi për shkak të masave për të ndaluar përhapjen e infeksionit, modelja amerikane Emily Ratajkoëski gjeti një mënyrë për të tërhequr vëmendjen e fansave të saj.

Modelja ka pozuar nudo prapa perdes, nën rrezet e diellit të Kalifornisë.

Emily po qëndron e izoluar në shtëpinë e saj dhe mesa duket gjeti mënyrën si të shfrytëzojë këtë kohë.

Si gjithmonë, 28-vjeçarja është shfaqur tepër joshëse dhe sensuale me fotot e reja që ka publikuar në rrjetin social Instagram.


Shtuar 30.03.2020 13:12