“E kam postu burrin 100 herë”, Eliona “revoltohet” me ndjekësit kur e pyesin nëse është single (FOTO LAJM)

Jeta private e Eliona Pitarkës ka patur gjithmonë interes për mediat rozë.

Më në fund aktorja pranoi se është në një lidhje dhe shpeshherë publikon në Instagram pamje që lenë për të kuptuar se është nën shoqërinë e të dashurit.

Por ndjekësit duket se nuk duan ta pranojnë këtë fakt ose janë të painformuar.

Një prej tyre e pyet Elionën:

“A je single Eliona”

“E kam postuar burrin 100 here, akoma se moret vesh”, ja kthen aktorja si gjithmonë me shaka./albeu.com


Shtuar 5.02.2020 09:27