E dashura e Neymar joshëse nga shtrati, zbulon si e surprizon futbollistin (FOTO LAJM)

Trekëndëshi i dashurisë Neymar, Natalia Barulich dhe Maluma pushtoi titujt e mediave pasi modelja “i dha duart” këngëtarit për të lidhur me shokun e tij të ngushtë, yllin e PSG.

Pasi çifti bënë publike lidhjen, ata u kritikuan dhe u komentuan shumë në mediat rozë. Megjithatë asnjëri prej tyre nuk u kushtoi rëndësi fjalën por nisën lidhjen e tyre më të dashuruar se kurrë.

Herë pas herë, Nejmar dhe Natalia Barulich ndajnë momente me njëri-tjetrit në rrjetet sociale, ku nuk mundojnë as pozat e nxehta të modeles.

Së fundmi, 38-vjeçarja postoi foto joshëse në Instagram. Ajo pozoi e veshur me të brendshme seksi transparente dhe e shtrirë në shtrat, duke treguar se kështu e pret futbollistin kur ai i kërkon për të ngrënë.

“Kur i dashuri të kërkon për të ngrënë 🍒,”- shkroi Natalia krahas fotove hot. Zeshkania seksi i vuri flakën rrjetit teksa vuri në pah linjat e saj elegante trupore.


Shtuar 25.09.2020 09:11