Çudira shqiptare! Këta janë disa nga emrat më të çuditshëm të repistë-ve tanë

Shqipëria është një vend ku gjithçka ndodh dhe asgjë nuk është e çuditshme.

Çuditë ne i kemi paska me shumicë, por në një nga bëmat tona futen edhe emrat e repistëve tanë.

Jemi shumë kuriozë të dimë se nga e kanë marrë frymëzimin këta vipa për tu thirrur kështu.

Albeu.com, ju sjell më poshtë disa nga emrat që janë vërtetë çudira alla shqiptarçe.

E nisim me reperin e njohur te labelit OTR, Varrosi. Çfarë ka menduar vallë kur e ka vendosur?

Misteri i rradhës është edhe emri i reperit të njohur Rebel a.k.a UniKKatiL. Emri i të cilit është Viktor.

Dhe jo më pak të çuditëshëm janë edhe emrat: Noizy, Stresi, Golg Ag, Baby G, Cozman, Capital T, Lyrical Son, Big Basta, MC Kresha, 2Ton, Skivi, Agon Amiga, 2po2, Real Vig Popa, BimBimma. Epo shpresojmë që një ditë ti kuptojmë thelbin! /albeu.com/


Shtuar 30.01.2020 13:00