Bashkëpunim me të bijën, Blero sjell projektin më të veçantë (FOTO LAJM)

Disa kohë më parë, Blero dhe vajza e tij Tara ishin të ftuar në Prive, ku përmes një interviste babë e bijë premtuan se do sillnin një duet mes tyre.

Tashmë duket se ka nisur puna për këtë bashkëpunim muzikor, e lajmin e ka ndarë Blero në rrjete sociale.

“Në punë me evlad. Tara ft Blero së shpejti, siç kemi premtuar”, ka shkruar artisti në një imazh gjatë punës së tyre. Me siguri ky do jetë një duet shumë i veçantë, që do pritet mjaft mirë.


Shtuar 24.08.2020 08:54