Arbenita me foton provokuese: Do kthehem mbrapa vetëm për të parë nëse më janë rritur vithet (FOTO LAJM)

Ajo është ndër modelet më të famshme kosovare dhe së fundmi emri i saj po dëgjohet shumë në mediat rozë për shkak të deklaratave të saj të bujshme dhe lidhjes me reperin Fero.

Bukuroshja është mëse aktive në rrjete sociale, ku së fundmi ka publikuar një foto me bikini duke ekspozuar të pasmet.

“Tani e tutje do shoh pas vetëm për të parë nëse të pasmet e mia janë rritur edhe më shumë”, shkruan ajo krahas fotos.


Shtuar 24.06.2020 19:47