Adelina Tahiri feston ditëlindjen, e gjeni dot sa vjeç mbush sot këngëtarja (FOTO LAJM)

Për këngëtaren e njohur, Adelina Tahirin sot është një ditë e veçantë pasi që ajo feston ditëlindjen e 28-të.

Me këtë rast ajo ka marrë urime të shumta nga familjarët dhe fansat e saj, urime këto të cilat ajo i ka publikuar në Instastory.

Adelina në karrierën e saj numëron një numër të madh të projekteve, të cilat gjithmonë pëlqehen nga publiku.

Vlen të përmendet projekti “Narcizoid” të cilin e solli në vitin 2007 solli këngën e cila e bëri atë më të njohur.


Shtuar 4.04.2020 12:08