Rriten temperaturat, parashikimi i motit për sot

Në shumicën e qarqeve të vendit, sot priten reshje të dobëta.

Ndërkohë, temperaturat maksimale do të shënohen në vendet e ulëta 20 gradë celcius, ndërsa temperaturat minimale në vendet malore 2 gradë celcius.

Temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:

në bregdet: 11 / 19 °C

në vendet e ulëta: 10 / 20 °C

në vendet malore: 2 / 11 °C


Shtuar 5.04.2020 06:11