Policia aksion edhe në Tiranë, çfarë u sekuestrua gjatë natës

Policia ka ushtruar kontrolle gjatë natës edhe në kryeqytet.

Aksioni vjen në kuadër të goditjes së paligjshmërisë strukturat e anti-krimit ekonomik kanë kryer një operacion kundër lojërave të fatit.

Mësohet se gjatë kontrolleve nëpër lokale kanë sekuestruar disa paisje të paligjshme dhe janë shoqëruar në polici disa persona të cilët dyshohet se ushtronin veprimtarin e lojërave të fatit, ndërkohë operacioni vijon edhe në qytete të tjera të vendit.


Shtuar 21.02.2020 07:44